Pokoje

Mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie z historią…

Zespół Pałacowo-Parkowy w Brodach to miejsce wyjątkowe, tutaj duch historii przeplata się nowoczesnością i komfortem.
Piękny barokowy Pałac Brühla w Brodach, otoczony wspaniałym parkiem, jedno z najpiękniejszych miejsc w województwie Lubuskim to perfekcyjna przestrzeń do odpoczynku dla każdego.
Komfortowy nocleg oraz doskonałe posiłki serwowane przez pałacową restauracje to nasze atuty.
Stylowe i eleganckie wnętrza naszego obiektu podkreślają jego zabytkowy charakter. Do dyspozycji gości oddajemy 100 miejsc noclegowych w 37 pokojach, znajdujących się w lewej oficynie Zespołu Pałacowo-Parkowego.

  • Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 do godz. 12:00
  • Obiekt posiada bezpłatny parking
  • Możliwość dokonania rezerwacji mailowo oraz telefonicznie do godz. 22:00 pod numerem telefonu 667 657 866

Istnieje możliwość płatności kartą: VISA, MasterCard, Maestro.

Przy rezerwacji dla większej ilości osób ceny do negocjacji.

Dzieci do 5 lat gratis (jeśli nie zajmują dodatkowych łóżek);
Dzieci od 6 do 12 lat pobyt wraz ze śniadaniem 60 zł od osoby;

Pokój 1-osobowy
150 zł ze śniadaniem od osoby
Pokój 2-osobowy
200 zł ze śniadaniem (100 zł od osoby)
Pokój 3-osobowy
80 zł ze śniadaniem od osoby
4-osobowe
80 zł ze śniadaniem od osoby

Wyposażenie i usługi

Większość pokoi wyposażonych jest w TV, w niektórych istnieje możliwość dostawek. Każdy z naszych pokoi pałacowych jest wyjątkowy i charakteryzuje się indywidualnym wystrojem wnętrza. Nocleg w Brodach ze względu na ich przygraniczne położenie będzie stanowić świetną bazę wypadową za naszą zachodnią granicę.
Bogata oferta rekreacyjna obejmuje między innymi przejazdy rowerami, jazdę konną, przejażdżki bryczką.
Zapraszamy Państwa do naszej strefy Welness, gdzie mogą Państwo skorzystać z jednej z dwóch saun – fińskiej, IR, jacuzzy, a na życzenie proponujemy również masaże w gabinecie odnowy i inne usługi kosmetyczne. Strefa relaksu dostępna jest w godzinach od 16:00 do 22:00.

Dlaczego warto do nas przyjechać/Atrakcje w pobliżu:

W najbliższej okolicy zapraszamy do odwiedzenia:

  • Ośrodka Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Jeziorach Wysokich, nieopodal Brodów, gdzie znajduje się obserwacyjna wieża z tarasem widokowym skąd rozpościera się malowniczy widok na okolice.
  • Rodzinnego Parku Linowego w Jeziorach Wysokich
  • Parku Mużakowskiego – obowiązkowy punkt programu wycieczek w tym regionie. Jest to zabytkowy Park Krajobrazowy o pow. 700 ha, w 2004r. został uznany za dobro Światowego Dziedzictwa Unesco
  • fabryki amunicji w Zasiekach Deutsche Sprengchemie – jest to dobrze zachowany poniemiecki kompleks przemysłowy z czasów II wojny światowej, który stanowi idealne miejsce do zabaw z paitballem

Gmina Brody położona jest nad Nysą Łużycką, będącą granicą polsko-niemiecką, zatem bliskość do granicy jest ogromnym atutem tego miejsca. Tuż za granicą niemiecką w mieście Forst znajduje się znany w całej Europie, zjawiskowy park różany zwany Ostdeutscher Rosengarten Forst. W 2009 roku ogród ten zdobył prestiżowy tytuł najpiękniejszego parku Niemiec. Ponadto w niewielkiej odległości od granicy leży miasteczko Cottbus, które jest obecnie prężnie rozwijającym się centrum targowo-kongresowym.

Na grzyby …
Każdej jesieni pobliskie lasy przeczesują setki grzybiarzy…ale nie martwcie się Państwo, bo kozaków, maślaków, prawdziwków, podgrzybków, gąsek, kurek i kań wystarczy dla wszystkich! Wiekowe lasy, których cisza burzona jest tylko śpiewem ptaków, są w tej okolicy bardzo piękne i grzybodajne, a jesienny zapach igliwia wręcz odurza.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh.

Pałac Brody
Pl. Zamkowy 9
68-343 Brody
tel. 667 657 866, 68  371 39 09
strona: www.palacbrody.pl
adres e-mail: recepcja@palacbrody.pl