Dzisiaj jest: 29 Marzec 2016    |    Imieniny obchodzą: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Oferty pracy

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej  ul.Rynek2, Brody, 68-343

W związku z realizacją projektu systemowego ,,Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brodach” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII, Działanie 7.1., Poddziałanie 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Brodach  poszukuje kandydatów do realizacji przewidzianych w projekcie działań: lekarz/pielęgniarka/pielęgniarz, psycholog, bukieciarz.

Lekarz/ pielęgniarka/pielęgniarz

Zadania:

  • - prowadzenie poradnictwa indywidualnego i grupowego
  • - zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy,
  • - choroby cywilizacyjne,
  • - uzależnienia,
  • Wykształcenie z zakresu medycyny,mile widziane doświadczenie w pracy, samodzielność w działaniu, ale także umiejętność pracy w zespole,komunikatywność, otwartość.

Oferujemy:

  • umowę cywilno prawną /rachunek

Psycholog

Zadania:

  • - Prowadzenie poradnictwa  indywidualnego  i grupowego
  • - Asertywność
  • - Stereotypy
  • - Współpraca z pracownikami socjalnymi
  • - Stres
  • - Profilaktyka uzależnień
  • - Przemoc
  •  Wykształcenie kierunkowe psychologiczne, mile widziane doświadczenie w pracy, samodzielność w działaniu, ale także umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość.

Oferujemy:

Bukieciarz

Część I – Bukieciarstwo - zajęcia teoretyczne
Czas zajęć: w dni robocze

Część II  – Bukieciarstwo - zajęcia praktyczne

Część I   – Bukieciarstwo – zajęcia teoretyczne

1. Rośliny ozdobne:

  • kwiaty cięte, rośliny doniczkowe, trawy, krzewy
  • zieleń cięta
  • zasady pielęgnacji kwiatów ciętych,
  • przygotowywanie kwiatów do sprzedaży,
  • zasady pielęgnacji roślin doniczkowych,
  • suszenie i preparowanie roślin – wybór materiału, sposoby suszenia, utrwalanie w glicerynie, barwienie, przechowywanie.

2. Materiały i narzędzia pomocnicze:

  • naczynia i pojemniki,
  • kosze,
  • wstążki,
  • rafia,
  • papier i folia ozdobna,
  • kora,
  • pianka „oasis”
  • kenzan,
  • stożki,
  • siatki,
  • druty, nici, taśmy,
  • gips i glina,
  • żwir, keramzyt, kamienie,
  • nożyce, cęgi i sekatory,
  • klej i pistolet do kleju,
  • spryskiwacze,
  • preparaty przedłużające trwałość kwiatów.

3. Roślinne układy kompozycyjne:

  • zasady kompozycji – forma, barwy, przestrzeń, linia, proporcje,
  • wiązanki,
  • bukiety,
  • wianki,
  • kosze,
  • kompozycje w naczyniach,

  • Część II  – Bukieciarstwo - zajęcia praktyczne

1. Bukiety:

  • okolicznościowe,
  • ślubne.

2. Kosze :

  • układy jednostronne,
  • układy dwustronne.

3. Kompozycje w naczyniach:

  • kompozycja w trójkącie,
  • kompozycja półkolista,
  • kompozycja po linii „s”,
  • kompozycja w półksiężycu,
  • kompozycja kolista,

mile widziane doświadczenie w pracy, samodzielność w działaniu, ale także umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość.

Oferujemy:

umowę cywilno prawną /rachunek

Prosimy o umieszczenie w tytule e-maila lub na kopercie dopisku: "lekarz", „bukieciarz”, „psycholog”w zależności od stanowiska, którym są Państwo zainteresowani.

Osoby wybrane o wynikach naboru na w/w stanowiska zostaną poinformowane na stronie internetowej BIP www.bip.brody.pl oraz na tablicy informacyjnej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brodach.

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytetu VII. Promocja integracji społecznej, Działania 7.1. Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji, Poddziałania 7.1.1 Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej

Ostatni miesiąc Marzec 2016 Następny miesiąc
N P W Ś C P S
week 9 1 2 3 4 5
week 10 6 7 8 9 10 11 12
week 11 13 14 15 16 17 18 19
week 12 20 21 22 23 24 25 26
week 13 27 28 29 30 31