Urząd Statystyczny w Zielonej Górze oraz Gmina Trzebiechów z przykrością zawiadamiają, że ze względu na sytuację pandemiczną i wprowadzone w związku z tym ograniczenia, a także w trosce o zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom i kibicom, wydarzenie pn. Lubuski Bieg Rolnika 2020 w Trzebiechowie nie odbędzie się w zaplanowanej, tradycyjnej formie.W związku z zaistniałą sytuacją podjęto decyzję o przeprowadzeniu Biegu wirtualnego.
Więcej informacji dotyczących wirtualnego wydarzenia, które ma już swoją nazwę – Lubuski Bieg Rolnika PSR 2020 – wirtualnie, zostanie przedstawionych na stronie internetowej Urzędu Statystycznego w Zielonej Górze https://zielonagora.stat.gov.pl/lubuski-bieg-rolnika-psr-2020/.
Tym samym informujemy Państwa, że wyniki konkursu „Gminne zawody piłkarskie” zostaną opublikowane na Facebook ’u Urzędu Statystycznego dnia 16 października br., a nie tak jak wcześniej planowano podczas Lubuskiego Biegu Rolnika w Trzebiechowie – 17 października.
Informację na ten temat zamieszczono w dzisiejszym poście na naszym fanpage ’u. https://www.facebook.com/UStatZielonaGora/