Relaks, zabawa i odkrywanie – Wschodnioniemiecki Ogród Różany zaprasza na Niedzielę w Ogrodzie Różanym z programem spacerowym w środku nastrojowego zespołu parkowego. Kulinarne propozycje w Domku Ogrodnika i przy Tańczących Fontannach dopełnią Niedzielę w Ogrodzie Różanym.

KONCERTY W OGRODZIE
Edgar&Marie: gitara, wokal & akordeon
Duet ojca i córki inspiruje akustycznym folk-rockiem i piosenkami w duchu lat 60-tych i 70-tych we współdziałaniu z pianinem i gitarą akustyczną. To piosenki o wolności, miłości i życiu, które zapraszają do tańca i po prostu cieszą.

MUZYKA NA ŻYWO I POKAZ FLAMENCO
„Laura la Risa”: Gypsy Fuego y Flamenco – Ognisty duet, który robi furorę! Csabas Farkas śpiewa najgorętsze rumbas, które wszyscy kochamy, a kiedy tańczy do nich Laura la Risa, większość słuchaczy wstaje z krzeseł.

AKT WALKI
Madame Butterfly

Wróżka motyl jest symbolem radości i życia. Swoją barwnością sprawia, że lato rozkwita. Jeśli zostaniesz dotknięty jej skrzydłami, Twoje marzenia wzbiją się w niebo i na pewno kiedyś się spełnią.

Dodatkowa atrakcja I godz. 16.30
Prezentacja piwa różanego z 30. Królową Róż Miasta Forst „Orzeźwiający łyk” tego wyjątkowego piwa w połączeniu z ciekawostkami od ekspertów z Landskronu w interakcji z nowo koronowaną Królową Róż.
Sponsorzy: Förderverein Ostdeutscher Rosengarten 1913 Forst (Lausitz) e.V., Volksbank Spree-Neiße.

Organizator: Miasto Forst (Lausitz)
Więcej informacji: www.forst-lausitz.de I www.rosengarten-forst.de
Na terenie Ogrodu obowiązują zasady bezpieczeństwa w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID-19.