UWAGA !!!
Proszę przeczytać dokładnie całe ogłoszenie

Z uwagi na nowe przepisy, związane z ustawą o odpadach, od stycznia 2019 roku nie odbieramy folii bezpłatnie. Poniższe ceny zawieją koszt odbioru utylizacji oraz transportu.

* Folia po sianokiszonce(z balotów) 20 gr/kg
* Siatka rolnicza cena – 85 gr./kg
* Folie czarne /czarno białe lub zielone tzw. folie twarde itp. – po pryzmach rękawach 45 gr/kg
* Big Bag 40 gr/kg
* Folia z pieczarek 65gr/kg
* Folia po nawozach-worki foliowe 20 gr/kg
* Folie z tunelów 20 gr/kg.

CENY NETTO – VAT 8%
W przypadku dostarczenia odpadów własnym transportem możliwość negocjacji ceny. W przypadku dużych ilości pow. 15t możliwość negocjacji cen. W przypadku folii po sianokiszonce minimum ok 200 balotów (jeśli nie masz tyle daj znać sąsiadom).

Jak to działa?
Składamy zlecenia telefonicznie, przyjeżdża auto i zabiera odpady pozostawiając dokument potwierdzający odbiór przez naszą firmę. Wyciągu kilku dni otrzymujesz fakturę, a po jej opłaceniu otrzymasz Kartę przekazania odpadu (KPO).

Jeździmy hakowcem z kontenerem 20m3. Możliwość załadunku górą. Czas załadunku pełnego kontenera ładowarką lub turem to ok 15 min. Telefon czynny od pn. do pt. w godzinach 7 – 17. Nasza główna siedziba mieści się w Grodzisku Wielkopolskim i poruszamy się do + – 70 km od bazy. Posiadamy także ruchome podłogi 94m3. Wchodzi na nią ok 15-20 ton folii w luzie. W ofercie posiadamy również odbiory folii tzw. zorganizowane. Odbiór następuje śmieciarką. (odpady należy spakować w worki foliowe i udostępnić jak najbliżej drogi, folia nie może być zmieszana z siatką rolniczą). Koszt takiej zbiórki ustalany jest indywidualnie w zależności od odległości naszej firmy i ilości punktów (gospodarstw).

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży. W branży odpadów działamy już kilka lat. Z nami nie musisz martwic się o gospodarkę odpadami. Nie jesteśmy firmą „krzak” – większość tych firm już nie odbiera nic. Zapraszamy do współpracy. Jeśli dzwonisz i nikt nie odbiera prześlij SMS z informacją jaki posiadasz odpad i lokalizację. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.

Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7-17 sobota 9-14. Prosimy nie dzwonić w Niedzielę.

adres:
ul. Słowiańska 12
62-065 Grodzisk Wielkopolski
województwo: wielkopolskie
powiat: grodziski
NIP: 9950113723

telefony:
tel. (61) 673 11 48
tel./fax (61) 444 84 25
kom. 603 255 151