Szanowni Państwo,

miło nam poinformować o rozpoczęciu głosowania w kolejnej edycji akcji MISTRZOWIE AGRO – największym plebiscycie sołeckim i rolniczym w Polsce, prowadzonym w naszym województwie przez „Gazetę Lubuską” oraz ogólnopolski serwis i magazyn „Strefa Agro”.
Laureaci konkursu zostaną wybrani najpierw w głosowaniu w powiatach, następnie na szczeblu wojewódzkim, a ostatecznie w skali całego kraju.
Serdecznie gratulujemy uzyskania nominacji z Państwa gminy kandydatów w następujących kategoriach:

Agroturystyka Roku:
Agroturystyka Borowikowa Knieja, Agroturystyka Bryl-Dom, Agroturystyka Oaza, Agroturystyka Wichrowe Pole, Gospodarstwo Agroturystyczne Dom i Stajnia, Koziołek Suchodołek w Nowej Zagrodzie, Na Wzgórzu

Koło Gospodyń Wiejskich Roku:
KGW w Bieczu, KGW Kwitnące Bzy, KGW w Zasiekach

Sołectwo Roku:
Sołectwo Grodziszcze, Sołectwo Jałowice, Sołectwo Kumiałtowice

Sołtys Roku:
Agnieszka Moszczyńska, Dorota Demczak, Jarosław Gnyp, Roman Janczewski

Lider Społeczności Roku:
Zuzanna Kowalska, Roksana Sowa

Tak liczne nominacje są wyrazem uznania i docenienia pracy rolników, sołtysów, sołectw, kół gospodyń wiejskich oraz liderów społeczności.
Wszystkie ważne informacje o plebiscycie można znaleźć w naszym serwisie internetowym pod adresem www.gazetalubuska.pl/agro
Tegoroczna edycja akcji została objęta honorowym patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi i Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.